RUS LAT

KAS IR SNIEGA BARJERAS UN KĀPĒC TĀS IR NEPIECIEŠAMAS

 
Pēdējos gados ziemas Latvijā ir saltas un sniegotas. Sniega sega uz jumta var sasniegt ievērojamu apjomus, kļūt par piku, sablīvēties, un no biežām temperatūras maiņām, salnu un atkušņu rezultātā zem sniega var veidoties ledus slānis. Ja jumts nav aprīkots ar sniega aiztures barjerām, sākas lavīnveidīga sniega masas slīdēšana. Ievērojamam sniega daudzumam ieslīdot notekcaurulēs, veidojas aizsprosti, kuri kušanas laikā veido lāstekas un apledojumus.
Neprognozējama sniega un ledus krišana no jumtiem ir bīstama ne tikai cilvēku dzīvībai un veselībai, bet arī var neatgriezeniski sabojāt kustamos un nekustamos īpašumus. Krītošā sniega masas var sabojāt augus ap ēku, notekūdeņu sistēmas elementus, turklāt periodiska apledojušā sniega slāņa slīdēšana var saskrāpēt un sabojāt jumta polimēra pārklājumu, bet jumtam ar mīkstu segumu radīt granulu nobiršanu, tādējādi veicinot paātrinātu jumta nodilumu.
Kā var novērst visas iepriekš minētās problēmas? Ir nepieciešams aizturēt sniega un ledus masas uz jumta un ļaut tām izkust pakāpeniski un dabiski, kūstošajam ūdenim aizplūstot notekcaurulēs.
Viena no galvenajām prasībām attiecībā uz ēkām un būvēm, ir drošība, tātad sniega barjera ir vienkāršs un efektīvs droša jumta risinājums, kā arī neaizstājams jumta elements sniega slīdēšanas un bojājumu rašanās iespējamās vietās.
Tomēr jāatzīst, ka ne visas zināmās sniega aizturēšanas uz jumta metodes pilda savas tiešās funkcijas - aizkavē sniega lavīnveida slīdēšanu un lasteku rašanos. Šīs problemas risinajums ir KULO sniega barjera no polikarbonāta. Šī ideja bija tik unikāla, ka pirmo reizi to patentēja 1978 gadā ASV kā jaunu sniega aizturēšanas uz jumta mehānismu. Sniega barjera KULO un StopSniegs - ir modernizēts amerikāņu modelis, kuram ir veikti neskaitāmi testi mainīgajos specīgo sniegputeņu un kraso atkušņu laikapstākļos, kurš ir patentēts un šobrīd tiek ražots Somijā.
Sniega barjeras KULO un StopSniegs ir izgatavotas no ļoti izturīgā, vieglā un caurspīdīgā materiāla - polikarbonāta. Lai veiksmīgi veiktu savu pamatuzdevumu un sadalītu sniega radīto slodzi vienmērīgi, novērstu sniega un ledus slīdēšanu un veicinātu drošu ledus un sniega kušanu - sniega barjeras ir jāizveido jumta lejasdaļā. Sniega barjeras uzstāda pamīšus vairākas rindās. Tās nodrošinās nepieciešamo cilvēku dzīvības un veselības aizsardzību un novērsīs sniega un ledus kaitējumu īpašumam. Polikarbonāta sniega barjeras nav pakļautas korozijai un izturīgas pret klimata un laikapstākļu postošo iedarbību.
 
   
   
   

 

 
 
 

 

 

 

SIA GRETO

Bauskas 16D, Rīga, LV 1004

info@sniegabarjeras.lv

+371 22 00 42 39

 

My status

All right reserved © www.sniegabarjeras.lv