RUS LAT

PIEVĒRST UZMANĪBU!

 

 Lai sniega barjera StopSniegs un KULO izpildītu savu galveno funkciju – noturētu sniegu un ledus uz jumta, nepieciešams ievērot dažus nesarežģītus noteikumus:

-                      Pirms snigšanas sezonas sākuma noteikti notīriet jumtu no lapām, sūnam, šķembām un jumtas seguma pārklājuma atlikumiem, kā arī citiem atkrītumiem un svešķermeņiem, kuri varētu palikt, piemēram, pēc remonta darbiem.
-                      Pirms snigšanas sezonas sākuma iztīriet ūdensnotekas un ūdensnoteku teknes no lapām, mesliem, sūnām, šķembām un jumtas seguma pārklājuma atlikumiem, lai snigšanas periodā neveidotos sniega sastrēgumi, kuri rezultātā kļūs par traucēkli kūstošā ūdens notecēšanai.
-                      Sniega barjeras var izturēt sniega slodzi līdz 1100 kg, vai Jūsu jumts varēs izturēt tādu sniega kārtu? Stipras snigšanas nosacījumos iesakam savlaicīgi notīrīt jumtu no sniega, atstājot 10 cm kārtu, lai nesabojātu jumtas seguma pārklājumu un sniega barjeru stiprinājumus.
 
   

 


Warning: mysql_fetch_assoc() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /var/www/u5582448/data/www/sniegabarjeras.lv/index.php on line 134
 

 

SIA GRETO

Bauskas 16D, Rīga, LV 1004

info@sniegabarjeras.lv

+371 22 00 42 39

 

My status

All right reserved © www.sniegabarjeras.lv