RUS LAT

Aizsargbirste ūdens teknēm pret lapu aizsārņojumu
Aizsargbirste ūdens teknēm – ir vienkāršs, pieejams un efektīvs risinājums jumta renes un teknes aizardzībai pret lapu aizsārņojumu. Ar lapām piebirusi jumta rene nespēj pilnā apjomā pildīt savas tiešās funkcijas novirzot ūdeni uz tekni, un ūdens līs pāri jumta renes malām. Tādā veidā var rasties mitrums, kas var izraisīt pelējuma parādīšanos un citus bojājumus uz nama fasādes. Aizsargbirstes darbības princips ir vienkāršs – nepieļaut lapu nokļūšanu jumta renē un teknē. Neliels lapu daudzums iepējams var palikt uz Aizsargbirstes augšējiem sariem, bet lielāko sauso lapu daļu vējš nopūtīs. Mazie gruži, kuri ieķersies birstes augšpusē, tiks lēnām saules, vēja un lietus ietekmē iznīcināti. Aizsargbirste praktiski ir neredzama jumta renē un teknes centrālā piltuvē.
        Aizsargbirstes uzstādīšana ir ļoti vienkārša: iztīrīt jumta renes un teknes no gružiem, ielikt Aizsargbirsti pēc izvēles - visā renes garumā, vai tikai problēmzonās - aizsardzība gatava! Ja uz jumta ir uzstādītas StopSniegs sniega barjeras, kuras novērš sniega un ledus noslīdēšanu no jumta renēs, tad Aizsargbirste ziemas laikā netiks bojāta. Sniega kušanas laikā birstes melnie sari paātrinās sniega kušanu renēs. Ikgadējā renes tīrīšana kļūs vienkārša – izņemt un nopurināt Aizsargbirsti.
    Aizsargbirstes diametrs ir 100mm vai 120 mm, vienas aizsargbirstes gārums 1000mm, sari izgatavoti no izturīga polipropilēna, kurš ir izturīgs pret UV staru iedarbību, tie ir sastiprināti ar vītu cinkota metāla stiepli. Pateicoties Aizsargbirstes izmantošanai, teķņu apkalpošana neprasa pastāvīgu apkalpošanu.  Ražots ES. 
     Aizsargbirsti var izmantot jebkura tipa renēm un teknēm, tai skaitā alumīnija, nerūsējoša un cinkotā tērauda, kapara, PVC.

 

 

 

SIA GRETO

Bauskas 16D, Rīga, LV 1004

info@sniegabarjeras.lv

+371 22 00 42 39

 

My status

All right reserved © www.sniegabarjeras.lv