RUS LAT
Sniega barjeru uzstādīšanas instrukcija
 

Sniega barjeras izvieto šaha kārtībā vairākās rindās: katrā rindā 4 gab. uz 1 tek.metru. Šāda StpSniegs sniega barjeru izvietošanas kārtība un KULO barjera patentēta forma ļauj pildīt jumta sniega barjeras pamatuzdevumu: vienmērīgi sadalīt sniega slodzi uz jumta un aizturēt sniega kārtu uz jumta lai sniegs un ledus kūst lēni un droši. Sniega barjeru zigzagveida rindu skaits atkarīgs no jumta slīpuma, jumta slīpuma garuma un jumta seguma platuma starp notekcaurulēm. Sniega barjeras var uzstādīt uz jebkura profila jumtu.

Pirmā sniega barjeru rinda tiek montēta uz latojuma dēļa, sakot ar pirmo, malējo, kur faktiski noslīd sniega un ledus pamatmasas. Otrā rinda - uz latojuma otrā dēļa, izmantojot būvniecības laikā doto intervālu starp latojuma dēļiem, t.i ap 35-40cm.

 
 
KULO sniega barjeras var montēt ar KULO līmi vai ar jumta skrūvēm uz gatavā jumta seguma.
 
Jumts ar liela viļņa profilu.
 
Uzstādot sniega barjeras obligāti ir jāatstāj starp jumtu un barjeru apmēram 1-2 mm liels attālums, izmantojot skrūvju paplākšņus vai blīves.  Asimetriskiem jumtiem nepieciešamas papildus blīves vai arī sniega barjeras jānovieto tādā veidā, lai to malas nesaskartos ar jumta virsmu.
 
 
Ja sniega barjeras uzstāda jumta profila augšējā daļā, tad stiprināšanai var izmantot trīs vidējos caurumus un skrūves ne īsākas par 50mm.   Montāžas skrūves garums var būt no 38-50mm atkarībā no attāluma starp stiprinājuma vietu un jumta latas. 
  
 
 
 
Jumts ar maza viļņa profilu.
 
Uz jumta profiliem ar maziem viļņiem ieteicams izmantot skrūves 40-55mm.
 
  
 
Jumts ar plakanu profilu.
 
Jumtam ar plakanu profilu, ieteicamas skrūves 30-35mm montāžai no sānu atveres.
 
 
 
Šauri dēļi latojumā.
 
Ja jumta latojumā izmantoti šauri dēļi tad ieteicams izmantot skrūves ar diametru 4,5-4,8 mm, kuras nepieciešamības gadījumā var tikt ieskrūvētas nelielā leņķī.
 
 
 
Pārliecinieties, ka darbu sākat ar nepieciešamā garuma skrūvēm, lai montējot sniega barjeras nesabojātu jumta izolāciju!
   
 

 

 Unikālā tehnoloģija - polikarbonāta sniega barjeru montāža ar līmi

Speciāli izstrādātai līmei-hermetiķim "KULO 1" daudz priekšrocību: augsta kvalitāte; universāla; ļauj savienot dāžāda veida materiālus: polikarbonāts, plastmasa, PVC, stikla šķiedra, metāls, stikls, krāsotas virsmas, betons, ķieģelis, koks; ūdensnecaurlaidīga; ļoti elastīga; augstumizturīga. 

Izturīga pret mitrumu, UV staru un citu atmosfēras faktoru iedarbību, ilga kalpošanas periodā nepaliek dzeltena, nav pakļauta piesārņojumam. Pēc izžūšanas paliek caurspīdīga.  Cietība (pēc Shore A metodes): 70-80, stiepes izturība: 137,9 bar.
"KULO 1" ir lieliska saķere ar daudziem celtniecības materiāliem, viegli uzklājama, ilgs kalpošanas laiks, viena KULO 1 līmes tumbiņa pietiek uz 10 KULO sniega barjeram gabaliem.

Sniega barjeru KULO montāžas uz līmi īpatnības:

- Lietojiet cimdus, strādājot ar šķīdinātājiem un līmi!
- Konsultējaties ar ražotāja pārstāvim pirms lietojiet "KULO 1" uz noteikta jumta seguma materiāla.

- "KULO 1" nav pielietojama KULO sniega barjeru montāžai uz vara un svina jumta segumiem.

- Montāžu var veikt pie diennakts vidējās āra gaisa temperatūras ne zemāk par +5C 10 diennakšu laikā. Montāžās dienā āra jābūt silti un bez lietus.
- Virsējās plēvītes veidošanās laiks -24 stundas. Cietēšanas laiks: līdz 28 diennaktīm pie vidējas diennakts temperatūras ap +5 С.

"KULO-1" līmes uzklāšanas paņēmieni:
 
- Pirms darba sākuma darba virsmai jābūt sausai, tīrai un attaukotai.

- Pilnībā pārklājiet sniega barjera apakšējo virsmu ar līmi.
- Sniega barjeru piespiediet cieši pie jumta virsmas. Pārbaudiet, lai nebūtu tukšumus. Pie nepieciešamības, pievienojiet papildus līmes daudzumu.
- Lieko līmes slāni noņemiet no jumta virsmas ar švammi.

 

 
 
Jūs varāt montēt sniega barjeras ar līmi arī gadījumos:
- ja jumta segumā grūti vai nav iespējams veikt urbumus, piem. dakstiņu jumts, šīferis.
-  nav iespējams noteikt jumta latojuma dēļa izvietošanas vietu.

 
 

 

 

 

SIA GRETO

Bauskas 16D, Rīga, LV 1004

info@sniegabarjeras.lv

+371 22 00 42 39

 

My status

All right reserved © www.sniegabarjeras.lv